Надійний каналізаційний септик

для приватного будинку від 8900 грн за 1 день Підібрати розмір

Будівництво колодязів та каналізаційних септиків

Залізобетонні кільця, доставка, копка і монтаж ЗБВ під ключ!

Залізобетонні кільця для колодязів і зливних ям. Професійно надаємо послуги із земляних робіт по місту Дніпро і Дніпропетровській області починаючи з 2009 року.

Наша спеціалізація:
 • реалізація якісних залізобетонних виробів для будівництва колодязів і каналізаційних септиків;
 • будівництво каналізаційних септиків;
 • копка колодязів під воду;
 • копка траншей під укладку труб або прокладку комунікацій різного роду;
 • копка оглядових ям і приямків різного виду;
 • буріння (свердління) залізобетонних і цегляних стін, перекриттів і фундаменту, граніту, керамічної плитки та інших будівельних матеріалів з використанням алмазного інструменту.

Виконуємо земляні роботи навіть У ЗИМОВУ ПОРУ РОКУ. Для колодязів під воду є сезонні обмеження.

Наші фахівці з великим стажем роботи за фахом і досвідом складають гідну конкуренцію іншим компаніям.

Працюючи з нами, Ви отримаєте якісне виконання в стислі терміни будь-яких поставлених Вами завдань.

Чому обирають нас?

Наші клієнти рекомендують нас своїм знайомим!
 1. Успішне будівництво більше 14 років. Сумлінна праця з року в рік.
 2. Перевірені часом будівельні бригади. Тільки перевірені рішення.
 3. Суворо дотримуємося договірних термінів. Як то кажуть, договір дорожче грошей.
 4. Оплата після закінчення всіх робіт. Ніяких авансів і "грошей наперед".

Необхідний об'єм септика залежить від кількості людей, наявності сантехнічних приладів та сезону експлуатації каналізації.

Бажаєте щоб наш спеціалист підібрав вариант для Вас?

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

* Ваші дані не будуть передані 3-м особам

Відповіді на найбільш поширені питання

 1. Чи встановлюєте септики «під ключ»?
 2. Чи не станеться так, що через пару років ви закриєтеся?
 3. Як швидко виконується замовлення?
 4. Ви застосовуєте залізобетонні вироби стандартних розмірів?
 5. Скільки коштує доставка по Дніпру і області?
 6. Чи завжди є достатня кількість ЗБ кілець в наявності?

Переваги конструкцій із залізобетонних виробів

Якщо Ви ще сумніваєтеся в тому, чи потрібна вам система утилізації стоків із застосуванням залізобетонних виробів, просто оцініть переваги, які притаманні ЗБВ. Залізобетонні вироби мають такі цінні якості:

 • Насамперед висока міцність.
 • Екологічність та безпека залізобетону для навколишнього середовища.
 • Стійкість бетону до хімічно та біологічно агресивного середовища.
 • Довговічність залізобетонних виробів не менше 50 років.
 • Оптимальне співвідношення ціна-якість.
 • Високі експлуатаційні характеристики (насамперед простота експлуатації, низькі деформації під навантаженням).
 • Повна автономність, незалежність від перебоїв із електрикою. Для автономної каналізації це дуже важлива якість.
 • Висока надійність конструкції.
 • Повна негорючість бетону.

З недоліків слід відзначити велику вагу залізобетонних конструкцій, але при замовленні залізобетонних виробів на сайті kopka.dp.ua ніяких проблем з доставкою та монтажем у клієнтів не виникає, тому що у нашому розпорядженні є цілий автопарк маніпуляторів різної вантажопідйомності, а досвідчені монтажники виконають монтаж грамотно та якісно у мінімальні терміни.

Різновиди систем автономної каналізації із застосуванням ЗБВ

Перед тим як зробити замовлення, необхідно чітко розуміти переваги та недоліки різних систем автономної каналізації із ЗБВ.

Існує два види систем автономної каналізації із застосуванням залізобетонних виробів: зливна (вигрібна) яма і каналізаційний септик.

Зливна (вигрібна) яма по конструкції являє собою герметичну ємність з бетонних кілець, куди зливаються стічні води з каналізації. Під впливом бактерій каналізаційні стоки розкладаються на осад, газ та воду. Очищення стоків у такій примітивній конструкції мінімальна, зливна (вигрібна) яма заповнюється відносно швидко (відносно каналізаційного септика), відкачувати вміст потрібно частіше, у міру заповнення колодязя. Якщо економічно не виправдано або немає можливості встановити на ділянці більш досконалу систему очищення стоків, то зливна (вигрібна) яма дозволить Вам, з одного боку, заощадити кошти на будівництві такої простої конструкції, з іншого боку Ви одразу зможете користуватись усіма благами внутрішньобудинкової каналізаційної системи. До плюсів зливної (вигрібної) ями слід також додати відносну компактність (тільки один колодязь), практично повний захист навколишнього середовища від біологічно активних речовин, а на ділянці з високим рівнем ґрунтових вод зливна (вигрібна) яма є практично єдиним припустимим рішенням.

Каналізаційний септик, на відміну від вигрібної ями, конструктивно складається з кількох колодязів (відстійників), що дозволяє значно очищувати (освітлювати) стічні води. В результаті хімічних та біологічних процесів каналізаційні стоки розкладаються на осад, газ та воду. Мінеральний осад осідає на дно відстійника, а вода відводиться в ґрунт за допомогою дренажної системи. Це дозволяє сповільнити наповнення відстійників септика і рідше робити відкачування мулу.

З вищесказаного можна зробити такі висновки: зливна (вигрібна) яма простіше за конструкцією і дешевше за ціною, але дорожче в обслуговуванні (частіше потрібні послуги асенізатора), каналізаційний септик складніше за конструкцією, займає більше місця і дорожче за ціною, але дешевше в обслуговуванні ( послуги асенізатора потрібні рідше). Також очевидно, що зливна (вигрібна) яма ідеальна для дачі або заміського будинку з періодичним проживанням. Каналізаційний септик більше підійде для приватного будинку з постійним проживанням.

Асортимент залізобетонних виробів

Ми реалізуємо оптом та в роздріб залізобетонні вироби, що застосовуються для будівництва зливних ям, каналізаційних септиків та колодязів:

 • Кільце стінове робочої камери або горловини колодязя, - основний конструктивний елемент будь-якого колодязя. Позначається літерами КС та цифрами, що означають внутрішній діаметр та висоту кільця в дециметрах. Наприклад, маркування КС15-9 означає стінове кільце з внутрішнім діаметром 1,5 м і висотою 0,9 м. Є також стінові кільця з перфорацією (отворами) для обладнання дренажного фільтра. Характеристики стінових кілець допускають заглиблення до 7 м.
 • Круглі плити перекриття для колодязів. Перекривають колодязь і мають отвір під горловину (люк). Позначаються літерами ПП та цифрами. Плити перекриттів поділяють на групи по здатності тримати навантаження, залежно від заглиблення плит і навантаження на поверхні грунту засипки відповідно до вказівок робочих креслень. Маркування ПП20-1 означає круглу плиту перекриття внутрішній діаметр колодязя 2 метри для пішохідної зони та заглиблення перекриття до 3 м. Маркування ПП15-2 позначає круглу плиту перекриття внутрішній діаметр колодязя 1,5 метра з можливим наїздом будь-яких автомобілів та заглиблення перекриття до 4 м.
 • Круглі плити днища. Позначаються літерами ПН та числом, яке позначає внутрішній діаметр колодязя в дециметрах. Маркування ПН10 означає нижню плиту (днище) для колодязя з внутрішнім діаметром 1 м. Характеристики круглих нижніх плит допускають заглиблення до 7 м.
 • Кільце опорне. Служить опорою для люка, іноді застосовують кілька опорних кілець для того, щоб підняти рівень горловини колодязя над рівнем ґрунту. Позначаються літерами КО та цифрою, що позначає внутрішній діаметр у дециметрах. Маркування КО6 позначає опорне кільце з внутрішнім діаметром 0,58 м. Висота опорного кільця КО-6 становить 7 см.

На додаток до вищезгаданих бетонних конструкцій на сайті kopka.dp.ua Ви завжди зможете підібрати полімерпіщані люки з різною здатністю витримувати навантаження. У нас завжди є три варіанти люків:

 • для пішохідної зони (навантаження до 1 т),
 • під легковий транспорт (навантаження до 4,5 т),
 • магістральний, для вантажного транспорту середньої вантажопідйомності (навантаження до 12,5 т).

Як придбати нашу продукцію

Прямо на нашому сайті kopka.dp.ua Ви завжди можете замовити такі залізобетонні вироби:

 • кільця стінові КС5-6, КС5-9, КС7-6, КС7-9, КС8-6, КС8-9, КС10-6, КС10-9, КС10-9 (з дренажними отворами), КС15-6, КС15-9 , КС15-9(з дренажними отворами), КС20-6, КС20-9, КС20-9(з дренажними отворами);
 • плити перекриття круглі для колодязів ПП8-1, ПП8-2(посилена), ПП10-1, ПП10-2(посилена), ПП15-1, ПП15-2(посилена), ПП20-1, ПП20-2(посилена);
 • плити днища круглі ПН8, ПН10, ПН15, ПН20;
 • кільця опорні КО-6 та люки полімерпіщані;
 • будівельні матеріали (пісок, цемент, щебінь);
 • базові комплекти ЗБВ для будівництва вигрібної ями або каналізаційного септика початкового рівня. Більш складні залізобетонні септики можна замовити зв'язавшись з нашим фахівцем за телефонами, вказаними на сайті.

Також зв'язавшись з нашим менеджером по телефону, Ви можете не тільки замовити наші вироби та послуги, але й отримати вичерпну інформацію з будь-якого питання стосовно каналізаційних систем із ЗБВ.

У разі замовлення монтажу септика або будівництва колодязя, оплата замовлення здійснюється після закінчення всіх робіт.